V Posiedzenie zwyczajne Rady Kół Naukowych w kadencji 2018

Obecność członków Rady Kół Naukowych PW na posiedzeniu


Lp. Imię Nazwisko Jednostka delegująca Obecność
1 Maciej Baczewski Koło Naukowe Sieci Komputerowych i Przetwarzania Danych "UPS"
2 Justyna Barcińska Chemiczne Koło Naukowe Flogiston
3 Jan Bartha Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej
4 Wojciech Bator Koło Naukowe Silników Wysokosprawnych "Stirling"
5 Monika Biniek Koło Naukowe Fizyków
6 Jan Biniewicz Studenckie Koło Naukowe Mechaników Pojazdów
7 Anna Cichocka Koło Naukowe Matematyków "Pi razy drzwi"
8 Dominika Ćwiklińska Międzywydziałowe Koło Naukowe "Smart City"
9 Urszula Dancewicz Zarząd RKN
10 Martyna Deroszewska Warsaw University of Technology Racing Team
11 Izabela Dmowska Koło Naukowe Konstrukcji Metalowych
12 Mariusz Fabjański Koło Naukowe "WUThrust"
13 Krzysztof Figurski Koło Naukowe Technologie i Materiały TiM
14 Natalia Gasik Koło Naukowe Budownictwa "KONSTRUKTOR"
15 Jacek Gęborys Koło Naukowe Inżynierii Komunikacyjnej
16 Aleksandra Gołębiewska Koło Naukowe Zrównoważonych Systemów Budowlanych
17 Maciej Harasim Koło Naukowe Mikrosystemów ONYKS
18 Łukasz Jakubowski Koło Naukowe Humanoid
19 Dominika Jarosz Koło Naukowe Elektra
20 Joanna Jasińska Koło Naukowe Biotechnologów Herbion
21 Jakub Kaczorowski Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej
22 Kacper Kalbarczyk Spawalnicze Koło Naukowe JOINT
23 Mateusz Kałamarz Koło Naukowe Data Science
24 Piotr Kęsik Międzynarodowe Koło Naukowe Sustainable Business
25 Anastasia Khlebous Koło Naukowe Wirtualnej Rzeczywistości
26 Martyna Kieliszek Koło Naukowe Administracji, Cyfryzacji i Technologii
27 Alicja Konkol Koło Naukowe Geodezji i Kartografii
28 Dawid Kornacki Zarząd RKN
29 Maciej Kowalski Koło Naukowego Komputerowej Integracji i Automatyzacji Produkcji CIM
30 Michał Kucki Komisja Dydaktyczna
31 Oliwia Liberek Płockie Koło Naukowe Chemików
32 Filip Łabaj Studencki Oddział SPIE Politechniki Warszawskiej
33 Dominik Łopaciński Koło Naukowe Automatyki "Automat"
34 Marek Łukasiewicz Koło Naukowe Awioniki "MELAVIO"
35 Aleksandra Martynowicz Zarząd RKN
36 Katarzyna Matys Koło Naukowe Aparatury Biomedycznej
37 Barbara Michalczuk Studenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego
38 Aleksandra Michalczyk Studenckie Koło Naukowe Elektrotechniki w Systemach Transportowych
39 Adam Napieralski Koło Naukowe Robotyków
40 Paweł Oleszczuk Koło Naukowe ADek
41 Marta Pająk Koło Naukowe "Hybryda"
42 Izabela Pająk Koło Naukowe "Błysk"
43 Tomasz Raczkowski Studenckie Międzywydziałowe Koło Naukowe Society of Automotive Engineers przy PW
44 Marcin Rowicki Studenckie Koło Magazynowania Energii
45 Kamil Rozicki Studenckie Koło Naukowe CAMAC
46 Elwira Schneider Koło Naukowe Pomiarów Biofizycznych "BioS"
47 Mateusz Sierakowski Studenckie Koło Naukowe Energetyki Niekonwencjonalnej
48 Ryszard Sikorski Koło Naukowe Ciepłownictwa i Ogrzewnictwa "KoCiO"
49 Jakub Sosiński Koło Naukowe Biogospodarki
50 Bartosz Sosnowski Studenckie Koło Biologiczne
51 Krzysztof Stasiak Koło Naukowe Radiolokacji i Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów
52 Katarzyna Stęczniewska Studenckie Koło Astronautyczne
53 Marcin Stępień Koło Naukowe "Bekker Team"
54 Michał Suchoński Koło Naukowe Modelowania Matematycznego
55 Bartłomiej Tokarzewski Koło Naukowe Wentylacji i Klimatyzacji
56 Jan Tracz Koło Naukowe Napędów MELprop
57 Dominika Trofimczuk Koło Naukowe ŻELBETNIK
58 Michał Wasilewski Koło Naukowe Projektowania i Konstrukcji
59 Kacper Wąsowski Koło Naukowe Inżynierii Materiałowej "Wakans"
60 Norbert Wiatr Koło Naukowe Zarządzania Projektami „PMArt”
61 Piotr Winiarski Koło Naukowe Robotów Mobilnych "RAR"
62 Marta Wiśniewska Koło Naukowe Architektury Informacyjnej
63 Jędrzej Wójcik Koło Naukowe Energetyków
64 Wojciech Wrzesień Studenckie Koło Aerodynamiki Pojazdów
65 Paweł Wypijewski Koło Naukowe Druku 3D
66 Filip Wyrzykowski Koło Naukowe Sportów Samochodowych
67 Maria Zarzycka Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Ruchu Drogowego
68 Wojciech Zieliński Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon"