II Posiedzenie oceniające Mała Pula na Projekty Naukowe Rady Kół Naukowych 2018

Obecność członków Rady Kół Naukowych PW na posiedzeniu


Lp. Imię Nazwisko Jednostka delegująca Obecność
1 Justyna Barcińska Chemiczne Koło Naukowe Flogiston Tak
2 Jan Bartha Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej Tak
3 Wojciech Bator Koło Naukowe Silników Wysokosprawnych "Stirling"
4 Karolina Biedrzycka Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Ruchu Drogowego
5 Monika Biniek Koło Naukowe Fizyków Tak
6 Jan Biniewicz Studenckie Koło Naukowe Mechaników Pojazdów Tak
7 Anna Borkowska Koło Naukowe Wentylacji i Klimatyzacji
8 Anna Cichocka Koło Naukowe Matematyków "Pi razy drzwi"
9 Filip Ćwikła Warsaw University of Technology Racing Team Tak
10 Urszula Dancewicz Zarząd RKN Tak
11 Martyna Deroszewska Koło Naukowe Zarządzania Projektami „PMArt” Tak
12 Krzysztof Dygnarowicz Koło Naukowe Inżynierii Biomedycznej i Jądrowej Biomedyczni
13 Jacek Gęborys Koło Naukowe Inżynierii Komunikacyjnej
14 Piotr Grudzień Międzywydziałowe Koło Naukowe "Smart City" Tak
15 Maciej Harasim Koło Naukowe Mikrosystemów ONYKS Tak
16 Łukasz Jakubowski Koło Naukowe Humanoid Tak
17 Damian Kaczmarzyk Koło Naukowe Napędów MELprop Tak
18 Mateusz Kałamarz Koło Naukowe Data Science
19 Piotr Kęsik Międzynarodowe Koło Naukowe Sustainable Business
20 Aleksandra Kiebasz Studenckie Koło Naukowe Energetyki Niekonwencjonalnej
21 Dawid Kornacki Zarząd RKN Tak
22 Ewa Kozicka Koło Naukowe Konstrukcji Metalowych
23 Jacek Kozieja Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon"
24 Grzegorz Koziński Studenckie Koło Magazynowania Energii Tak
25 Michał Kucki Komisja Dydaktyczna
26 Oskar Kwitek Studenckie Międzywydziałowe Koło Naukowe Society of Automotive Engineers przy PW
27 Oliwia Liberek Płockie Koło Naukowe Chemików
28 Wojciech Łacisz Spawalnicze Koło Naukowe JOINT
29 Marek Łukasiewicz Koło Naukowe Awioniki "MELAVIO" Tak
30 Aleksandra Martynowicz Zarząd RKN Tak
31 Katarzyna Matys Koło Naukowe Aparatury Biomedycznej Tak
32 Barbara Michalczuk Studenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego Tak
33 Aleksandra Michalczyk Studenckie Koło Naukowe Elektrotechniki w Systemach Transportowych
34 Katarzyna Mikulska Koło Naukowe Zrównoważonych Systemów Budowlanych
35 Magdalena Miziołek Koło Naukowe Biotechnologów Herbion
36 Brian Ndamira Koło Naukowe Druku 3D
37 Kamil Niedźwiedź Koło Naukowe "WUThrust" Tak
38 Radosław Nycz Koło Naukowe Robotów Mobilnych "RAR" Tak
39 Paweł Pęsiek Studenckie Koło Naukowe Biomechaniki i Inżynierii Biomedycznej "Biomech" Tak
40 Paweł Pieńczuk Koło Naukowe Systemów Scalonych
41 Joanna Piwek Koło Naukowe "Hybryda"
42 Michał Ratajczak Koło Naukowe "Konstruktor"
43 Piotr Rugor Studenckie Koło Astronautyczne Tak
44 Ryszard Sikorski Koło Naukowe Ciepłownictwa i Ogrzewnictwa "KoCiO"
45 Kamil Sobiszewski Koło Naukowe ADek Tak
46 Jakub Sosiński Koło Naukowe Biogospodarki
47 Maciej Spychała Koło Naukowe Wirtualnej Rzeczywistości
48 Krzysztof Stasiak Koło Naukowe Radiolokacji i Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów Tak
49 Marcin Stępień Koło Naukowe "Bekker Team"
50 Michał Suchoński Koło Naukowe Modelowania Matematycznego Tak
51 Magdalena Śmieszek Koło Naukowe Pomiarów Biofizycznych "BioS"
52 Weronika Toś Koło Naukowe Wodociągów i Kanalizacji
53 Dominika Trofimczuk Koło Naukowe ŻELBETNIK
54 Zofia Tyczyńska Koło Naukowe Robotyków Tak
55 Michał Wasilewski Koło Naukowe Projektowania i Konstrukcji
56 Adam Wasilewski Koło Naukowe Geodezji i Kartografii
57 Marta Wiśniewska Koło Naukowe Architektury Informacyjnej Tak
58 Jędrzej Wójcik Koło Naukowe Energetyków Tak
59 Wojciech Wrzesień Studenckie Koło Aerodynamiki Pojazdów Tak
60 Michał Zaborowski Koło Naukowego Komputerowej Integracji i Automatyzacji Produkcji CIM Tak