V Posiedzenie Oceniające Mała Pula na Projekty Naukowe 2020

Obecność członków Rady Kół Naukowych PW na posiedzeniu


Lp. Imię Nazwisko Jednostka delegująca Obecność
1 Mateusz Anders Studenckie Koło Naukowe Mechaników Pojazdów Tak
2 Łukasz Barbarewicz Koło Naukowe ADek Tak
3 Weronika Berent Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej
4 Izabela Bojar Koło Naukowe Automatyki "Automat"
5 Aleks Czernicki Koło Naukowe Lotników
6 Urszula Dancewicz Koło Naukowe Silników Wysokosprawnych "Stirling" Tak
7 Martyna Deroszewska Warsaw University of Technology Racing Team Tak
8 Karolina Drabent Koło Naukowe Informatyków
9 Krzysztof Dygnarowicz Koło Naukowe Inżynierii Biomedycznej i Jądrowej Biomedyczni
10 Krzysztof Figurski Koło Naukowe Technologie i Materiały TiM
11 Krzysztof Frąc Koło Naukowe Systemy Inteligentnych Budynków Tak
12 Patrycja Garbacz Studenckie Koło Naukowe Biomechaniki i Inżynierii Biomedycznej "Biomech" Tak
13 Kamil Gardyjas Studenckie Koło Aerodynamiki Pojazdów Tak
14 Luiza Gąsiorowska Studenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego
15 Klaudia Gębala Studencki Oddział SPIE Politechniki Warszawskiej Tak
16 Alicja Głaszczka Chemiczne Koło Naukowe Flogiston Tak
17 Justyna Głuchowska Studenckie Międzywydziałowe Koło Naukowe Society of Automotive Engineers przy PW
18 Martyna Głusiec Zarząd RKN Tak
19 Dominik Górczyński Koło Naukowe Robotyków
20 Oliwier Grochal Studenckie Koło Naukowe Elektrotechniki w Systemach Transportowych
21 Oskar Grudziński Koło Naukowe Napędów MELprop
22 Jakub Gruszewski Koło Naukowe "CMYK"
23 Dominika Jarosz Koło Naukowe Elektra Tak
24 Przemysław Jesinowicz Koło Naukowe Mikrosystemów ONYKS Tak
25 Marek Józefowski Międzywydziałowe Koło Naukowe "Smart City"
26 Adrian Kaczyński Koło Naukowe "Bekker Team" Tak
27 Patrycja Kalbarczyk Płockie Koło Naukowe Chemików
28 Kacper Kalbarczyk Spawalnicze Koło Naukowe JOINT
29 Maciej Kasprowicz Koło Naukowe Biotechnologów Herbion Tak
30 Mateusz Kawecki Koło Naukowego Komputerowej Integracji i Automatyzacji Produkcji CIM
31 Sylwia Kuran Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej
32 Michał Kwartnik Koło Naukowe Aparatury Biomedycznej Tak
33 Adrian Leszczyński Koło Naukowe Inżynierii Materiałów Budowlanych
34 Mikołaj Łączyński Koło Naukowe Fizyków
35 Karol Mackowiak Koło Naukowe "WUThrust" Tak
36 Aleksandra Martynowicz Koło Naukowe Sieci Komputerowych i Przetwarzania Danych "UPS" Tak
37 Magdalena Mącik Studenckie Koło Astronautyczne Tak
38 Jan Nowalski Koło Naukowe Stowarzyszenie Elektryków Polskich nr 231 przy Politechnice Warszawskiej Tak
39 Filip Ogłoszka Koło Naukowe "Hybryda" Tak
40 Oskar Pawłowski Koło Naukowe Architektury Rodzimej
41 Filip Penda Koło Naukowe Automatyki i Robotyki "ROBOMATIC" Tak
42 Ewa Pijus Studenckie Koło Naukowe Energetyki Niekonwencjonalnej
43 Katarzyna Połczyńska Koło Naukowe Energetyków
44 Karolina Pomian Koło Naukowe Humanoid Tak
45 Jan Proczek Koło Naukowe Awioniki "MELAVIO" Tak
46 Michał Ratajczak Koło Naukowe "Konstruktor"
47 Michał Remiszewski Koło Naukowe Wirtualnej Rzeczywistości
48 Elwira Schneider Koło Naukowe Pomiarów Biofizycznych "BioS"
49 Ryszard Sikorski Koło Naukowe Ciepłownictwa i Ogrzewnictwa "KoCiO"
50 Bartosz Sosnowski Studenckie Koło Biologiczne
51 Karolina Sowińska Zarząd RKN Tak
52 Michał Suchoński Koło Naukowe Modelowania Matematycznego Tak
53 Aleksandra Szczygieł Koło Naukowe "FiberTeam" Tak
54 Ewa Szulc Koło Naukowe Biogospodarki
55 Paweł Świniarski Koło Naukowe Budownictwa Ogólnego
56 Karina Tomborek Koło Naukowe Inżynierii Materiałowej "Wakans" Tak
57 Piotr Tryzna Koło Naukowe Druku 3D
58 Katarzyna Tutaj Zarząd RKN Tak
59 Wiktor Walicki Koło Naukowe Mostowców
60 Bartosz Wawrzyniak Koło Naukowe Zarządzania Projektami „PMArt”
61 Kacper Wiśniewski Koło Naukowe Automatyki Przemysłowej
62 Mateusz Wójcik Koło Naukowe Matematyków "Pi razy drzwi" Tak
63 Filip Wyrzykowski Koło Naukowe Sportów Samochodowych Tak
64 Wojciech Zieliński Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon"
65 Tadeusz Zwoliński Koło Naukowe Konstrukcji Metalowych