IV Posiedzenie Oceniające Duża Pula na Projekty Naukowe 2020

Obecność członków Rady Kół Naukowych PW na posiedzeniu


Lp. Imię Nazwisko Jednostka delegująca Obecność
1 Łukasz Barbarewicz Koło Naukowe ADek Tak
2 Weronika Berent Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej
3 Izabela Bojar Koło Naukowe Automatyki "Automat"
4 Aleks Czernicki Koło Naukowe Lotników Tak
5 Urszula Dancewicz Koło Naukowe Silników Wysokosprawnych "Stirling" Tak
6 Martyna Deroszewska Studenckie Koło Naukowe Mechaników Pojazdów Tak
7 Karolina Drabent Koło Naukowe Informatyków
8 Krzysztof Dygnarowicz Koło Naukowe Inżynierii Biomedycznej i Jądrowej Biomedyczni
9 Krzysztof Figurski Koło Naukowe Technologie i Materiały TiM
10 Patrycja Garbacz Studenckie Koło Naukowe Biomechaniki i Inżynierii Biomedycznej "Biomech" Tak
11 Kamil Gardyjas Studenckie Koło Aerodynamiki Pojazdów Tak
12 Luiza Gąsiorowska Studenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego
13 Klaudia Gębala Studencki Oddział SPIE Politechniki Warszawskiej
14 Alicja Głaszczka Chemiczne Koło Naukowe Flogiston Tak
15 Justyna Głuchowska Studenckie Międzywydziałowe Koło Naukowe Society of Automotive Engineers przy PW
16 Martyna Głusiec Zarząd RKN Tak
17 Dominik Górczyński Koło Naukowe Robotyków Tak
18 Oliwier Grochal Studenckie Koło Naukowe Elektrotechniki w Systemach Transportowych
19 Oskar Grudziński Koło Naukowe Napędów MELprop Tak
20 Jakub Gruszewski Koło Naukowe "CMYK"
21 Iga Hamryszak Koło Naukowe Awioniki "MELAVIO" Tak
22 Dominika Jarosz Koło Naukowe Elektra
23 Marek Józefowski Międzywydziałowe Koło Naukowe "Smart City"
24 Kacper Kalbarczyk Spawalnicze Koło Naukowe JOINT Tak
25 Patrycja Kalbarczyk Płockie Koło Naukowe Chemików
26 Maciej Kasprowicz Koło Naukowe Biotechnologów Herbion Tak
27 Mateusz Kawecki Koło Naukowego Komputerowej Integracji i Automatyzacji Produkcji CIM
28 Mateusz Kierepka Koło Naukowe Matematyków "Pi razy drzwi"
29 Sylwia Kuran Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Tak
30 Michał Kwartnik Koło Naukowe Aparatury Biomedycznej
31 Adrian Leszczyński Koło Naukowe Inżynierii Materiałów Budowlanych
32 Mikołaj Łączyński Koło Naukowe Fizyków
33 Karol Mackowiak Koło Naukowe "WUThrust" Tak
34 Aleksandra Martynowicz Koło Naukowe Sieci Komputerowych i Przetwarzania Danych "UPS" Tak
35 Magdalena Mącik Studenckie Koło Astronautyczne Tak
36 Paweł Moroz Koło Naukowe Biomaterials Tak
37 Jan Moskalew Koło Naukowe "Hybryda" Tak
38 Igor Niewiadomski Koło Naukowe Energetyków Tak
39 Jan Nowalski Koło Naukowe Stowarzyszenie Elektryków Polskich nr 231 przy Politechnice Warszawskiej
40 Magdalena Paszczuk Koło Naukowe Mikrosystemów ONYKS Tak
41 Oskar Pawłowski Koło Naukowe Architektury Rodzimej
42 Filip Penda Koło Naukowe Automatyki i Robotyki "ROBOMATIC" Tak
43 Karolina Pomian Koło Naukowe Humanoid Tak
44 Michał Ratajczak Koło Naukowe "Konstruktor"
45 Michał Remiszewski Koło Naukowe Wirtualnej Rzeczywistości
46 Jakub Reszka Studenckie Koło Naukowe Energetyki Niekonwencjonalnej
47 Robert Saraczyn Warsaw University of Technology Racing Team Tak
48 Elwira Schneider Koło Naukowe Pomiarów Biofizycznych "BioS"
49 Ryszard Sikorski Koło Naukowe Ciepłownictwa i Ogrzewnictwa "KoCiO"
50 Karolina Sowińska Zarząd RKN Tak
51 Michał Suchoński Koło Naukowe Modelowania Matematycznego Tak
52 Aleksandra Szczygieł Koło Naukowe "FiberTeam"
53 Ewa Szulc Koło Naukowe Biogospodarki
54 Paweł Świniarski Koło Naukowe Budownictwa Ogólnego
55 Piotr Tryzna Koło Naukowe Druku 3D
56 Katarzyna Tutaj Zarząd RKN Tak
57 Antoni Wadowski Koło Naukowe Inżynierii Materiałowej "Wakans" Tak
58 Wiktor Walicki Koło Naukowe Mostowców
59 Bartosz Wawrzyniak Koło Naukowe Zarządzania Projektami „PMArt” Tak
60 Kacper Wiśniewski Koło Naukowe Automatyki Przemysłowej
61 Wojciech Zieliński Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon"
62 Tadeusz Zwoliński Koło Naukowe Konstrukcji Metalowych Tak