Posiedzenie sprawozdawczo-wyborcze RKN

Obecność członków Rady Kół Naukowych PW na posiedzeniu


Lp. Imię Nazwisko Jednostka delegująca Obecność
1 Paweł Antkowiak Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej
2 Krzysztof B. Baczewski Koło Naukowe Sieci Komputerowych i Przetwarzania Danych "UPS" Tak
3 Monika Biniek Koło Naukowe Fizyków Tak
4 Kamil Choromański Koło Naukowe Geodezji i Kartografii Tak
5 Urszula Dancewicz Koło Naukowe Energetyków Tak
6 Tomasz Detka Koło Naukowe ADek Tak
7 Krzysztof Dygnarowicz Koło Naukowe Inżynierii Biomedycznej i Jądrowej Biomedyczni Tak
8 Mariusz Fabjański Koło Naukowe "WUThrust" Tak
9 Grzegorz Gębczyński Międzywydziałowe Koło Naukowe "Smart City" Tak
10 Piotr Grudzień Zarząd RKN Tak
11 Mateusz Kałamarz Koło Naukowe Data Science Tak
12 Aleksandra Kiebasz Studenckie Koło Naukowe Energetyki Niekonwencjonalnej Tak
13 Dawid Kornacki Chemiczne Koło Naukowe Flogiston Tak
14 Ewa Kozicka Koło Naukowe Konstrukcji Metalowych
15 Michał Kucki Komisja Dydaktyczna Tak
16 Sebastian Kuk Studenckie Koło Astronautyczne Tak
17 Michał Kurzynka Koło Naukowe Silników Wysokosprawnych "Stirling"
18 Adrian Lewczuk Koło Naukowe Mikrosystemów ONYKS
19 Oliwia Liberek Płockie Koło Naukowe Chemików
20 Wojciech Łacisz Spawalnicze Koło Naukowe JOINT
21 Hanna Manista Koło Naukowe Aparatury Biomedycznej
22 Aleksandra Martynowicz Zarząd RKN Tak
23 Barbara Michalczuk Studenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego Tak
24 Katarzyna Mikulska Koło Naukowe Zrównoważonych Systemów Budowlanych Tak
25 Mateusz Młynek Koło Naukowe Biotechnologów Herbion Tak
26 Radosław Nycz Koło Naukowe Robotów Mobilnych "RAR"
27 Paweł Pęsiek Studenckie Koło Naukowe Biomechaniki i Inżynierii Biomedycznej "Biomech"
28 Paweł Pieńczuk Koło Naukowe Systemów Scalonych
29 Joanna Piwek Koło Naukowe "Hybryda" Tak
30 Michał Ratajczak Koło Naukowe "Konstruktor" Tak
31 Krzysztof Stasiak Koło Naukowe Radiolokacji i Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów Tak
32 Michał Suchoński Koło Naukowe Modelowania Matematycznego Tak
33 Monika Szleszyńska Koło Naukowe Druku 3D
34 Magdalena Śmieszek Koło Naukowe Pomiarów Biofizycznych "BioS" Tak
35 Weronika Toś Koło Naukowe Wodociągów i Kanalizacji
36 Dominika Trofimczuk Koło Naukowe ŻELBETNIK
37 Michał Wasilewski Koło Naukowe Projektowania i Konstrukcji
38 Maciej Wiraszka Koło Naukowe Zarządzania Projektami „PMArt” Tak
39 Marta Wiśniewska Koło Naukowe Architektury Informacyjnej Tak
40 Łukasz Wolski Koło Naukowe Awioniki "MELAVIO" Tak
41 Wojciech Wrzesień Studenckie Koło Aerodynamiki Pojazdów Tak
42 Aleksandra Ziółkowska Koło Naukowego Komputerowej Integracji i Automatyzacji Produkcji CIM