VII zwyczajne posiedzenie Rady Kół Naukowych kadencji 2019

Obecność członków Rady Kół Naukowych PW na posiedzeniu


Lp. Imię Nazwisko Jednostka delegująca Obecność
1 Maciej Baczewski Koło Naukowe Sieci Komputerowych i Przetwarzania Danych "UPS" Tak
2 Jan Bartha Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej Tak
3 Monika Biniek Zarząd RKN Tak
4 Katarzyna Czaplińska Koło Naukowe "FiberTeam" Tak
5 Aleks Czernicki Koło Naukowe Lotników
6 Dominika Ćwiklińska Międzywydziałowe Koło Naukowe "Smart City"
7 Urszula Dancewicz Zarząd RKN Tak
8 Krzysztof Dygnarowicz Koło Naukowe Inżynierii Biomedycznej i Jądrowej Biomedyczni Tak
9 Krzysztof Figurski Koło Naukowe Technologie i Materiały TiM
10 Natalia Gasik-Kowalska Koło Naukowe Budownictwa "KONSTRUKTOR"
11 Seweryn Grabowiecki Koło Naukowe Biomaterials Tak
12 Oliwier Grochal Studenckie Koło Naukowe Elektrotechniki w Systemach Transportowych
13 Jakub Gruszewski Koło Naukowe "CMYK" Tak
14 Klaudia Grzyb Warsaw University of Technology Racing Team
15 Kacper Kalbarczyk Spawalnicze Koło Naukowe JOINT
16 Jakub Karykowski Koło Naukowe Stowarzyszenie Elektryków Polskich nr 231 przy Politechnice Warszawskiej
17 Mateusz Kawecki Koło Naukowego Komputerowej Integracji i Automatyzacji Produkcji CIM
18 Mateusz Kierepka Koło Naukowe Matematyków "Pi razy drzwi" Tak
19 Aleksander Kipiela Studenckie Koło Astronautyczne
20 Dawid Kornacki Chemiczne Koło Naukowe Flogiston Tak
21 Kacper Korzeniewski Koło Naukowe Aparatury Biomedycznej
22 Michał Kozłowski Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Tak
23 Marharyta Kruk Koło Naukowe Mikrosystemów ONYKS Tak
24 Adrian Leszczyński Koło Naukowe Inżynierii Materiałów Budowlanych
25 Bartosz Lewandowski Płockie Koło Naukowe Chemików
26 Filip Łabaj Studencki Oddział SPIE Politechniki Warszawskiej Tak
27 Mikołaj Łączyński Koło Naukowe Fizyków
28 Jakub Łobodecki Koło Naukowe Geodezji i Kartografii
29 Marek Łukasiewicz Koło Naukowe Awioniki "MELAVIO" Tak
30 Karol Mackowiak Koło Naukowe Silników Wysokosprawnych "Stirling"
31 Aleksandra Martynowicz Komisja Dydaktyczna Tak
32 Barbara Michalczuk Studenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego
33 Piotr Mikuła Koło Naukowe Robotyków Tak
34 Jan Moskalew Koło Naukowe "Hybryda"
35 Paweł Oleszczuk Koło Naukowe ADek
36 Michał Owczarek Studenckie Koło Naukowe Biomechaniki i Inżynierii Biomedycznej "Biomech"
37 Klaudia Palak Koło Naukowe Humanoid
38 Krzysztof Pietrzak Koło Naukowe Napędów MELprop Tak
39 Tomasz Raczkowski Studenckie Międzywydziałowe Koło Naukowe Society of Automotive Engineers przy PW
40 Michał Ratajczak Koło Naukowe "Konstruktor"
41 Michał Remiszewski Koło Naukowe Wirtualnej Rzeczywistości Tak
42 Jakub Reszka Studenckie Koło Naukowe Energetyki Niekonwencjonalnej
43 Marcin Rowicki Studenckie Koło Magazynowania Energii
44 Elwira Schneider Koło Naukowe Pomiarów Biofizycznych "BioS"
45 Hubert Smoliński Koło Naukowe Energetyków
46 Bartosz Sosnowski Studenckie Koło Biologiczne
47 Karolina Sowińska Zarząd RKN Tak
48 Adrianna Standarska Koło Naukowe Konstrukcji Metalowych Tak
49 Krzysztof Stasiak Koło Naukowe Radiolokacji i Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów
50 Michał Suchoński Koło Naukowe Modelowania Matematycznego Tak
51 Daniel Szczepański Studenckie Koło Naukowe Mechaników Pojazdów
52 Łukasz Szczygieł Koło Naukowe Robotów Mobilnych "RAR"
53 Ewa Szulc Koło Naukowe Biogospodarki
54 Bartłomiej Tokarzewski Koło Naukowe Wentylacji i Klimatyzacji Tak
55 Piotr Tryzna Koło Naukowe Druku 3D
56 Antoni Wadowski Koło Naukowe Inżynierii Materiałowej "Wakans" Tak
57 Norbert Wiatr Koło Naukowe Zarządzania Projektami „PMArt” Tak
58 Łukasz Wnukowski Koło Naukowe Biotechnologów Herbion Tak
59 Józef Wołoch Koło Naukowe "WUThrust"
60 Wojciech Wrzesień Studenckie Koło Aerodynamiki Pojazdów Tak
61 Filip Wyrzykowski Koło Naukowe Sportów Samochodowych Tak
62 Maria Zarzycka Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Ruchu Drogowego