IV Posiedzenie Oceniające Mała Pula na Projekty Naukowe 2019

Obecność członków Rady Kół Naukowych PW na posiedzeniu


Lp. Imię Nazwisko Jednostka delegująca Obecność
1 Jan Bartha Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej Tak
2 Monika Biniek Zarząd RKN Tak
3 Juliusz Bojarczuk Koło Naukowe "FiberTeam" Tak
4 Aleks Czernicki Koło Naukowe Lotników Tak
5 Dominika Ćwiklińska Międzywydziałowe Koło Naukowe "Smart City"
6 Urszula Dancewicz Zarząd RKN Tak
7 Hubert Demianowski Studenckie Koło Aerodynamiki Pojazdów Tak
8 Krzysztof Dygnarowicz Koło Naukowe Inżynierii Biomedycznej i Jądrowej Biomedyczni
9 Krzysztof Figurski Koło Naukowe Technologie i Materiały TiM
10 Natalia Gasik Koło Naukowe Budownictwa "KONSTRUKTOR"
11 Aleksandra Gołębiewska Koło Naukowe Zrównoważonych Systemów Budowlanych
12 Seweryn Grabowiecki Koło Naukowe Biomaterials Tak
13 Jakub Gruszewski Koło Naukowe "CMYK"
14 Klaudia Grzyb Warsaw University of Technology Racing Team
15 Dominika Jarosz Koło Naukowe Elektra Tak
16 Michał Jurkiewicz Koło Naukowe Automatyki i Robotyki "ROBOMATIC"
17 Kacper Kalbarczyk Spawalnicze Koło Naukowe JOINT
18 Mateusz Kawecki Koło Naukowego Komputerowej Integracji i Automatyzacji Produkcji CIM Tak
19 Aleksander Kipiela Studenckie Koło Astronautyczne Tak
20 Dawid Kornacki Chemiczne Koło Naukowe Flogiston Tak
21 Kacper Korzeniewski Koło Naukowe Aparatury Biomedycznej Tak
22 Michał Kozłowski Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej
23 Marharyta Kruk Koło Naukowe Mikrosystemów ONYKS
24 Adrian Leszczyński Koło Naukowe Inżynierii Materiałów Budowlanych
25 Filip Łabaj Studencki Oddział SPIE Politechniki Warszawskiej Tak
26 Jakub Łobodecki Koło Naukowe Geodezji i Kartografii
27 Dominik Łopaciński Koło Naukowe Automatyki "Automat"
28 Marek Łukasiewicz Koło Naukowe Awioniki "MELAVIO" Tak
29 Karol Mackowiak Koło Naukowe Silników Wysokosprawnych "Stirling"
30 Łukasz Majewski Koło Naukowe Robotyków Tak
31 Aleksandra Martynowicz Komisja Dydaktyczna Tak
32 Aleksandra Martynowicz Koło Naukowe Sieci Komputerowych i Przetwarzania Danych "UPS" Tak
33 Barbara Michalczuk Studenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego
34 Anna Mioduszewska Koło Naukowe Fizyków Tak
35 Jan Moskalew Koło Naukowe "Hybryda" Tak
36 Paweł Oleszczuk Koło Naukowe ADek Tak
37 Michał Owczarek Studenckie Koło Naukowe Biomechaniki i Inżynierii Biomedycznej "Biomech" Tak
38 Izabela Pająk Koło Naukowe "Błysk"
39 Klaudia Palak Koło Naukowe Humanoid Tak
40 Tomasz Raczkowski Studenckie Międzywydziałowe Koło Naukowe Society of Automotive Engineers przy PW
41 Michał Ratajczak Koło Naukowe "Konstruktor"
42 Jakub Reszka Studenckie Koło Naukowe Energetyki Niekonwencjonalnej
43 Marcin Rowicki Studenckie Koło Magazynowania Energii Tak
44 Kamil Rozicki Studenckie Koło Naukowe CAMAC
45 Elwira Schneider Koło Naukowe Pomiarów Biofizycznych "BioS" Tak
46 Ryszard Sikorski Koło Naukowe Ciepłownictwa i Ogrzewnictwa "KoCiO"
47 Hubert Smoliński Koło Naukowe Energetyków Tak
48 Bartosz Sosnowski Studenckie Koło Biologiczne
49 Karolina Sowińska Zarząd RKN Tak
50 Maciej Spychała Koło Naukowe Wirtualnej Rzeczywistości
51 Adrianna Standarska Koło Naukowe Konstrukcji Metalowych Tak
52 Ada Stanuszkiewicz Płockie Koło Naukowe Chemików
53 Krzysztof Stasiak Koło Naukowe Radiolokacji i Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów
54 Michał Suchoński Koło Naukowe Modelowania Matematycznego Tak
55 Daniel Szczepański Studenckie Koło Naukowe Mechaników Pojazdów Tak
56 Łukasz Szczygieł Koło Naukowe Robotów Mobilnych "RAR"
57 Ewa Szulc Koło Naukowe Biogospodarki
58 Bartłomiej Tokarzewski Koło Naukowe Wentylacji i Klimatyzacji Tak
59 Piotr Tryzna Koło Naukowe Druku 3D Tak
60 Antoni Wadowski Koło Naukowe Inżynierii Materiałowej "Wakans" Tak
61 Norbert Wiatr Koło Naukowe Zarządzania Projektami „PMArt”
62 Łukasz Wnukowski Koło Naukowe Biotechnologów Herbion Tak
63 Józef Wołoch Koło Naukowe "WUThrust" Tak
64 Filip Wyrzykowski Koło Naukowe Sportów Samochodowych Tak
65 Maria Zarzycka Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Ruchu Drogowego
66 Wojciech Zieliński Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon"