III posiedzenie oceniające Duża Pula na Projekty Naukowe Rady Kół Naukowych 2019

Obecność członków Rady Kół Naukowych PW na posiedzeniu


Lp. Imię Nazwisko Jednostka delegująca Obecność
1 Wojciech Bator Koło Naukowe Silników Wysokosprawnych "Stirling"
2 Monika Biniek Zarząd RKN Tak
3 Piotr Błach Koło Naukowe Energetyków Tak
4 Dawid Cichy Koło Naukowe Konstrukcji Metalowych
5 Aleks Czernicki Koło Naukowe Lotników
6 Dominika Ćwiklińska Międzywydziałowe Koło Naukowe "Smart City"
7 Urszula Dancewicz Zarząd RKN Tak
8 Hubert Demianowski Studenckie Koło Aerodynamiki Pojazdów
9 Krzysztof Dygnarowicz Koło Naukowe Inżynierii Biomedycznej i Jądrowej Biomedyczni
10 Krzysztof Figurski Koło Naukowe Technologie i Materiały TiM Tak
11 Natalia Gasik-Kowalska Koło Naukowe Budownictwa "KONSTRUKTOR"
12 Jacek Gęborys Koło Naukowe Inżynierii Komunikacyjnej
13 Aleksandra Gołębiewska Koło Naukowe Zrównoważonych Systemów Budowlanych
14 Jakub Gruszewski Koło Naukowe "CMYK"
15 Klaudia Grzyb Warsaw University of Technology Racing Team
16 Maciej Harasim Koło Naukowe Mikrosystemów ONYKS
17 Dominika Jarosz Koło Naukowe Elektra
18 Michał Jurkiewicz Koło Naukowe Automatyki i Robotyki "ROBOMATIC"
19 Kacper Kalbarczyk Spawalnicze Koło Naukowe JOINT
20 Mateusz Kawecki Koło Naukowego Komputerowej Integracji i Automatyzacji Produkcji CIM
21 Piotr Kęsik Międzynarodowe Koło Naukowe Sustainable Business
22 Martyna Kieliszek Koło Naukowe Napędów MELprop Tak
23 Dawid Kornacki Chemiczne Koło Naukowe Flogiston Tak
24 Michał Kozłowski Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej
25 Jarosław Królik Studenckie Koło Naukowe Mechaników Pojazdów Tak
26 Michał Kucki Komisja Dydaktyczna
27 Adrian Leszczyński Koło Naukowe Inżynierii Materiałów Budowlanych
28 Filip Łabaj Studencki Oddział SPIE Politechniki Warszawskiej
29 Mikołaj Łączyński Koło Naukowe Fizyków
30 Jakub Łobodecki Koło Naukowe Geodezji i Kartografii
31 Dominik Łopaciński Koło Naukowe Automatyki "Automat"
32 Marek Łukasiewicz Koło Naukowe Awioniki "MELAVIO" Tak
33 Aleksandra Martynowicz Koło Naukowe Sieci Komputerowych i Przetwarzania Danych "UPS" Tak
34 Barbara Michalczuk Studenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego
35 Michał Obydź Studenckie Koło Astronautyczne Tak
36 Paweł Oleszczuk Koło Naukowe ADek
37 Michał Owczarek Studenckie Koło Naukowe Biomechaniki i Inżynierii Biomedycznej "Biomech" Tak
38 Izabela Pająk Koło Naukowe "Błysk"
39 Krzysztof Popiołek Koło Naukowe "Hybryda" Tak
40 Tomasz Raczkowski Studenckie Międzywydziałowe Koło Naukowe Society of Automotive Engineers przy PW Tak
41 Michał Ratajczak Koło Naukowe "Konstruktor"
42 Marcin Rowicki Studenckie Koło Magazynowania Energii
43 Kamil Rozicki Studenckie Koło Naukowe CAMAC
44 Elwira Schneider Koło Naukowe Pomiarów Biofizycznych "BioS" Tak
45 Ryszard Sikorski Koło Naukowe Ciepłownictwa i Ogrzewnictwa "KoCiO"
46 Bartosz Sosnowski Studenckie Koło Biologiczne
47 Karolina Sowińska Zarząd RKN Tak
48 Maciej Spychała Koło Naukowe Wirtualnej Rzeczywistości
49 Ada Stanuszkiewicz Płockie Koło Naukowe Chemików
50 Krzysztof Stasiak Koło Naukowe Radiolokacji i Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów
51 Marcin Stępień Koło Naukowe "Bekker Team"
52 Michał Suchoński Koło Naukowe Modelowania Matematycznego Tak
53 Łukasz Szczygieł Koło Naukowe Robotów Mobilnych "RAR"
54 Bartłomiej Tokarzewski Koło Naukowe Wentylacji i Klimatyzacji
55 Zofia Tyczyńska Koło Naukowe Robotyków Tak
56 Michał Wasilewski Koło Naukowe Projektowania i Konstrukcji
57 Kacper Wąsowski Koło Naukowe Inżynierii Materiałowej "Wakans" Tak
58 Maciej Weroniczak-Ballod Koło Naukowe Aparatury Biomedycznej Tak
59 Norbert Wiatr Koło Naukowe Zarządzania Projektami „PMArt” Tak
60 Łukasz Wnukowski Koło Naukowe Biotechnologów Herbion Tak
61 Józef Wołoch Koło Naukowe "WUThrust" Tak
62 Kamil Wróbel Koło Naukowe Humanoid Tak
63 Paweł Wypijewski Koło Naukowe Druku 3D
64 Filip Wyrzykowski Koło Naukowe Sportów Samochodowych Tak
65 Michał Zarębski Studenckie Koło Naukowe Energetyki Niekonwencjonalnej Tak
66 Maria Zarzycka Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Ruchu Drogowego
67 Wojciech Zieliński Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon"