II zwyczajne posiedzenie RKN kadencji 2018/2019

Obecność członków Rady Kół Naukowych PW na posiedzeniu


Lp. Imię Nazwisko Jednostka delegująca Obecność
1 Wojciech Bator Koło Naukowe Silników Wysokosprawnych "Stirling"
2 Monika Biniek Zarząd RKN Tak
3 Jan Biniewicz Studenckie Koło Naukowe Mechaników Pojazdów
4 Anna Cichocka Koło Naukowe Matematyków "Pi razy drzwi"
5 Dawid Cichy Koło Naukowe Konstrukcji Metalowych Tak
6 Aleks Czernicki Koło Naukowe Lotników Tak
7 Dominika Ćwiklińska Międzywydziałowe Koło Naukowe "Smart City"
8 Urszula Dancewicz Zarząd RKN Tak
9 Hubert Demianowski Studenckie Koło Aerodynamiki Pojazdów
10 Krzysztof Dygnarowicz Koło Naukowe Inżynierii Biomedycznej i Jądrowej Biomedyczni
11 Mariusz Fabjański Koło Naukowe "WUThrust" Tak
12 Natalia Gasik Koło Naukowe Budownictwa "KONSTRUKTOR"
13 Jacek Gęborys Koło Naukowe Inżynierii Komunikacyjnej
14 Aleksandra Gołębiewska Koło Naukowe Zrównoważonych Systemów Budowlanych
15 Jakub Gruszewski Koło Naukowe "CMYK" Tak
16 Klaudia Grzyb Warsaw University of Technology Racing Team
17 Maciej Harasim Koło Naukowe Mikrosystemów ONYKS
18 Łukasz Jakubowski Koło Naukowe Humanoid Tak
19 Dominika Jarosz Koło Naukowe Elektra
20 Kacper Kalbarczyk Spawalnicze Koło Naukowe JOINT Tak
21 Mateusz Kawecki Koło Naukowego Komputerowej Integracji i Automatyzacji Produkcji CIM
22 Piotr Kęsik Międzynarodowe Koło Naukowe Sustainable Business
23 Martyna Kieliszek Koło Naukowe Napędów MELprop Tak
24 Dawid Kornacki Chemiczne Koło Naukowe Flogiston Tak
25 Michał Kozłowski Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej
26 Michał Kucki Komisja Dydaktyczna Tak
27 Filip Łabaj Studencki Oddział SPIE Politechniki Warszawskiej
28 Mikołaj Łączyński Koło Naukowe Fizyków Tak
29 Jakub Łobodecki Koło Naukowe Geodezji i Kartografii
30 Dominik Łopaciński Koło Naukowe Automatyki "Automat"
31 Marek Łukasiewicz Koło Naukowe Awioniki "MELAVIO" Tak
32 Aleksandra Martynowicz Koło Naukowe Sieci Komputerowych i Przetwarzania Danych "UPS" Tak
33 Jakub Mączyński Koło Naukowe Technologie i Materiały TiM Tak
34 Barbara Michalczuk Studenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego Tak
35 Paweł Oleszczuk Koło Naukowe ADek
36 Michał Owczarek Studenckie Koło Naukowe Biomechaniki i Inżynierii Biomedycznej "Biomech"
37 Marta Pająk Koło Naukowe "Hybryda"
38 Izabela Pająk Koło Naukowe "Błysk"
39 Tomasz Raczkowski Studenckie Międzywydziałowe Koło Naukowe Society of Automotive Engineers przy PW Tak
40 Michał Ratajczak Koło Naukowe "Konstruktor"
41 Marcin Rowicki Studenckie Koło Magazynowania Energii Tak
42 Kamil Rozicki Studenckie Koło Naukowe CAMAC
43 Elwira Schneider Koło Naukowe Pomiarów Biofizycznych "BioS" Tak
44 Mateusz Sierakowski Studenckie Koło Naukowe Energetyki Niekonwencjonalnej
45 Ryszard Sikorski Koło Naukowe Ciepłownictwa i Ogrzewnictwa "KoCiO" Tak
46 Hubert Smoliński Koło Naukowe Energetyków Tak
47 Bartosz Sosnowski Studenckie Koło Biologiczne
48 Karolina Sowińska Zarząd RKN Tak
49 Maciej Spychała Koło Naukowe Wirtualnej Rzeczywistości
50 Ada Stanuszkiewicz Płockie Koło Naukowe Chemików
51 Krzysztof Stasiak Koło Naukowe Radiolokacji i Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów
52 Katarzyna Stęczniewska Studenckie Koło Astronautyczne
53 Marcin Stępień Koło Naukowe "Bekker Team"
54 Michał Suchoński Koło Naukowe Modelowania Matematycznego Tak
55 Łukasz Szczygieł Koło Naukowe Robotów Mobilnych "RAR"
56 Kacper Sztangierski Koło Naukowe Automatyki i Robotyki "ROBOMATIC" Tak
57 Bartłomiej Tokarzewski Koło Naukowe Wentylacji i Klimatyzacji
58 Zofia Tyczyńska Koło Naukowe Robotyków Tak
59 Michał Wasilewski Koło Naukowe Projektowania i Konstrukcji
60 Kacper Wąsowski Koło Naukowe Inżynierii Materiałowej "Wakans"
61 Maciej Weroniczak-Ballod Koło Naukowe Aparatury Biomedycznej
62 Norbert Wiatr Koło Naukowe Zarządzania Projektami „PMArt” Tak
63 Łukasz Wnukowski Koło Naukowe Biotechnologów Herbion Tak
64 Paweł Wypijewski Koło Naukowe Druku 3D
65 Filip Wyrzykowski Koło Naukowe Sportów Samochodowych Tak
66 Maria Zarzycka Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Ruchu Drogowego
67 Wojciech Zieliński Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon"