VI Posiedzenie nadzwyczajne Rady Kół Naukowych w kadencji 2018

Obecność członków Rady Kół Naukowych PW na posiedzeniu


Lp. Imię Nazwisko Jednostka delegująca Obecność
1 Maciej Baczewski Koło Naukowe Sieci Komputerowych i Przetwarzania Danych "UPS" Tak
2 Justyna Barcińska Chemiczne Koło Naukowe Flogiston Tak
3 Jan Bartha Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej Tak
4 Wojciech Bator Koło Naukowe Silników Wysokosprawnych "Stirling"
5 Monika Biniek Koło Naukowe Fizyków Tak
6 Jan Biniewicz Studenckie Koło Naukowe Mechaników Pojazdów
7 Anna Cichocka Koło Naukowe Matematyków "Pi razy drzwi"
8 Dominika Ćwiklińska Międzywydziałowe Koło Naukowe "Smart City"
9 Urszula Dancewicz Zarząd RKN Tak
10 Izabela Dmowska Koło Naukowe Konstrukcji Metalowych
11 Mariusz Fabjański Koło Naukowe "WUThrust" Tak
12 Krzysztof Figurski Koło Naukowe Technologie i Materiały TiM
13 Natalia Gasik-Kowalska Koło Naukowe Budownictwa "KONSTRUKTOR"
14 Jacek Gęborys Koło Naukowe Inżynierii Komunikacyjnej
15 Aleksandra Gołębiewska Koło Naukowe Zrównoważonych Systemów Budowlanych
16 Klaudia Grzyb Warsaw University of Technology Racing Team Tak
17 Marcin Gwiżdż Koło Naukowe Awioniki "MELAVIO" Tak
18 Maciej Harasim Koło Naukowe Mikrosystemów ONYKS
19 Łukasz Jakubowski Koło Naukowe Humanoid Tak
20 Dominika Jarosz Koło Naukowe Elektra
21 Jakub Kaczorowski Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej
22 Kacper Kalbarczyk Spawalnicze Koło Naukowe JOINT Tak
23 Piotr Kęsik Międzynarodowe Koło Naukowe Sustainable Business
24 Anastasia Khlebous Koło Naukowe Wirtualnej Rzeczywistości
25 Martyna Kieliszek Koło Naukowe Napędów MELprop Tak
26 Dawid Kornacki Zarząd RKN Tak
27 Maciej Kowalski Koło Naukowego Komputerowej Integracji i Automatyzacji Produkcji CIM Tak
28 Michał Kucki Komisja Dydaktyczna Tak
29 Oliwia Liberek Płockie Koło Naukowe Chemików
30 Filip Łabaj Studencki Oddział SPIE Politechniki Warszawskiej
31 Jakub Łobodecki Koło Naukowe Geodezji i Kartografii Tak
32 Dominik Łopaciński Koło Naukowe Automatyki "Automat"
33 Aleksandra Martynowicz Zarząd RKN Tak
34 Barbara Michalczuk Studenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego
35 Aleksandra Michalczyk Studenckie Koło Naukowe Elektrotechniki w Systemach Transportowych
36 Filip Niemczyk Koło Naukowe Robotyków Tak
37 Paweł Oleszczuk Koło Naukowe ADek
38 Izabela Pająk Koło Naukowe "Błysk"
39 Marta Pająk Koło Naukowe "Hybryda"
40 Tomasz Raczkowski Studenckie Międzywydziałowe Koło Naukowe Society of Automotive Engineers przy PW
41 Marcin Rowicki Studenckie Koło Magazynowania Energii Tak
42 Kamil Rozicki Studenckie Koło Naukowe CAMAC
43 Elwira Schneider Koło Naukowe Pomiarów Biofizycznych "BioS"
44 Mateusz Sierakowski Studenckie Koło Naukowe Energetyki Niekonwencjonalnej
45 Ryszard Sikorski Koło Naukowe Ciepłownictwa i Ogrzewnictwa "KoCiO" Tak
46 Hubert Smoliński Koło Naukowe Energetyków Tak
47 Jakub Sosiński Koło Naukowe Biogospodarki
48 Bartosz Sosnowski Studenckie Koło Biologiczne
49 Krzysztof Stasiak Koło Naukowe Radiolokacji i Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów
50 Katarzyna Stęczniewska Studenckie Koło Astronautyczne
51 Marcin Stępień Koło Naukowe "Bekker Team"
52 Michał Suchoński Koło Naukowe Modelowania Matematycznego Tak
53 Łukasz Szczygieł Koło Naukowe Robotów Mobilnych "RAR" Tak
54 Bartłomiej Tokarzewski Koło Naukowe Wentylacji i Klimatyzacji
55 Dominika Trofimczuk Koło Naukowe ŻELBETNIK
56 Michał Wasilewski Koło Naukowe Projektowania i Konstrukcji
57 Kacper Wąsowski Koło Naukowe Inżynierii Materiałowej "Wakans"
58 Maciej Weroniczak-Ballod Koło Naukowe Aparatury Biomedycznej Tak
59 Norbert Wiatr Koło Naukowe Zarządzania Projektami „PMArt” Tak
60 Łukasz Wnukowski Koło Naukowe Biotechnologów Herbion Tak
61 Paweł Wypijewski Koło Naukowe Druku 3D Tak
62 Filip Wyrzykowski Koło Naukowe Sportów Samochodowych Tak
63 Maria Zarzycka Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Ruchu Drogowego Tak
64 Wojciech Zieliński Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon" Tak