MENU LEWE
Lista delegatów

Legenda:

Delegatura aktualna
Delegatura wkrótce wygaśnie
Delegatura wygasła

Brak delegatury

Nr Jednostka Wydział Imię Nazwisko
Przewodnicząca RKN RKN Weronika Ślubowska
Wiceprzewodnicząca ds. Puli Na Projekty Naukowe RKN RKN Aleksandra Martynowicz
Wiceprzewodniczący ds. Ogólnych RKN RKN Piotr Grudzień
Przewodniczący KD KD Michał Kucki
1 Koło Naukowe SONDA KNEiS Agata Obszynska
2 Koło Naukowe Studenckie Forum KNEiS Aneta Kryjak
3 Koło Naukowe Architektury Informacyjnej WA Maria Tańska
4 Koło Naukowe Architektury Rodzimej WA Jacek Grzegrzółka
5 Koło Naukowe Architektury Współczesnej WA
6 Koło Naukowe Architektury i Urbanistyki `A` WA
7 Koło Naukowe reArchitektury WA Rafał Boguszewski
8 Koło Naukowe Rysunku WA
9 Europejskie Koło Studentów Administracji WAiNS
10 KN Gospodarki Nieruchomościami WAiNS Magdalena Pozorek
11 SKN "ProAnimalia" WAiNS
12 Studenckie Koło Naukowe Varsaviana WAiNS Maciej Kałamajski
13 Studenckie Koło Naukowe "PROGRES" WAiNS Anna Achcińska
14 Koło Informatyki Stosowanej "Enigma" WBMiP Marcin Gątarek
15 Studenckie Koło Naukowe Budownictwa "KONSTRUKTOR" WBMiP Aleksandra Brzóska
16 Koło Naukowe Fotografii i Filmu CAMERA WBMiP
17 Koło Naukowe Inżynierii Środowiska WBMiP Magdalena Błaszczyk
18 Koło Naukowe Mechaników "Rotor" WBMiP Karol Golacik
19 Płockie Naukowe Koło Chemików WBMiP Oliwia Liberek
20 Chemiczne Koło Naukowe "Flogiston" WCh Dawid Kornacki
21 Koło Naukowe Biotechnologów "Herbion" WCh Patrycja Kowalska
22 Koło Naukowe "ADek" WE Aleksander Milewski
23 Koło Naukowe "Automat" WE Dominik Łopaciński
24 Koło Naukowe "Błysk" WE
25 Koło Naukowe "Faza" WE Adrian Misztal
26 Koło Naukowe "Jupiter" WE Mateusz Malewski
27 "Koło Naukowe Automatyki Elektroenergetycznej "mhO" WE
28 Koło Naukowe Biometrii i Komunikacji Człowiek-Komputer "AKSON" WE
29 Koło Naukowe Elektra WE Aleksandra Chmura
30 Koło Naukowe Informatyków-Elektryków WE Łukasz Żmudzin
31 Koło Naukowe Maszyn Elektrycznych WE
32 Koło Naukowe Robotów Mobilnych "RAR" WE Patryk Matusiak
33 Koło Naukowe Systemy Inteligentnego Budynku WE Radosław Hanas
34 Koło Otwartych Technik Informacyjnych i Komputerowych WE Tomasz Pryjba
35 Koło Naukowe Technik Informatycznych WE
36 Koło Naukowe Zapaleni Inżynierowie Maszyn Elektrycznych WE
37 Studenckie Koło Naukowe Trakcji i Torów WE
38 Koło Naukowe "ELHEP" WEiTI Marcin Sosnowski
39 Koło Naukowe "Foka" WEiTI Michał Bober
40 Koło Naukowe "Muged" WEiTI Magdalena Jarosinska
41 Koło Naukowe "Networking" WEiTI Robert Cybulski
42 Koło Naukowe Aplikacji Mobilnych WEiTI
43 Koło Naukowe Aplikacji Webowych i UX Designu WEiTI
44 Koło Naukowe Autonet WEiTI
45 Koło Naukowe Bezpieczeństwa Informacyjnego "KNBI" WEiTI Michał Krawczyk
46 Koło Naukowe Biometrii WEiTI Monika Selegrat
47 Koło Naukowe Eksploracji Danych WEiTI Michał Andrzej Mańkowski
48 Koło Naukowe IMPULS WEiTI
49 Koło Naukowe Innowacyjnych Technologii Informatycznych WEiTI
50 Koło Naukowe Inżynierii Biomedycznej i Jądrowej "Biomedyczni" WEiTI Jacek Majdecki
51 Koło Naukowe Lokalizacji Radiowej "LORAD" WEiTI Nam Dang Hai
52 Koło Naukowe Mikroelektroniki i Nanoelektroniki WEiTI Dariusz Burnat
53 Koło Naukowe Mikrosystemów "ONYKS" WEiTI Adrian Lewczuk
54 Koło Naukowe Modelowania Elektromagnetycznego WEiTI Jerzy Cuper
55 Koło Naukowe Optoelektroniki WEiTI Radosław Piekarski
56 Koło Naukowe Radiolokacji i Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów WEiTI Krzysztof Stasiak
57 Koło Naukowe Robotyki "Bionik" WEiTI Marta Pacuszka
58 Koło Naukowe Rynku Analiz i Prognoz "RAPIT" WEiTI
59 Koło Naukowe Systemów Scalonych WEiTI
60 Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon" WEiTI Jacek Kozieja
61 Koło Naukowe Układów Cyfrowych "DEMAIN" WEiTI Jędrzej Bieniasz
62 Obrazowe Koło Naukowe "RGB" WEiTI Rafał Gorzelanczyk
63 Studenckie Koło Inżynierii Kosmicznej WEiTI
64 Studenckie Koło Naukowe "eSens" WEiTI Michał Marzęcki
65 Studenckie Koło Naukowe Cybernetyki PW WEiTI Mateusz Pawluk
66 Koło Naukowe "Muzyka i Akustyka" WF Mikołaj Kowalczyk
67 Koło Naukowe Fizyków WF Oleksii Kosobutskyi
68 Koło Naukowe Optyki i Fotoniki WF Jakub Kustra
69 Koło Naukowe Pomiarów Biofizycznych "BioS" WF Mateusz Soliński
70 Studenckie Koło Naukowe CAMAC WF Dominik Augustyniak
71 Koło Naukowe Geodezji i Kartografii WGiK Kamil Choromański
72 Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej WGiK Ignacy Majcher
73 Koło Naukowe Ciepłownictwa i Ogrzewnictwa WIBHiIŚ Paweł Mioduszewski
74 Koło Naukowe Energii Odnawialnej i Recyklingu Odpadów "Navitas" WIBHiIŚ Mateusz Galiński
75 Koło Naukowe Inżynierii Wodnej WIBHiIŚ Piotr Biernacki
76 Koło Naukowe Ochrony Środowiska WIBHiIŚ Patryk Stanek
77 Koło Naukowe Otwartego Oprogramowania WIBHiIŚ
78 Koło Naukowe Wentylacji i Klimatyzacji WIBHiIŚ Bartłomiej Tokarzewski
79 Koło Naukowe Wodociągów i Kanalizacji WIBHiIŚ Weronika Toś
80 Koło Naukowe Zrównoważonych Systemów Budowlanych WIBHiIŚ Katarzyna Mikulska
81 Studenckie Koło Naukowe Akademia Biznesu i Rozwoju WIBHiIŚ Michał Świostek
82 Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej WICHiP Paweł Antkowiak
83 Koło "Młodych Inżynierów Budownictwa" WIL Filip Głuch
84 Koło Naukowe BIMgo WIL Beata Hackiewicz
85 Koło Naukowe Budownictwa Ogólnego WIL Magdalena Cegiełko
86 Koło Naukowe Digital Construction WIL
87 Koło Naukowe Inżynierii Komunikacyjnej WIL Kamil Łęczycki
88 Koło Naukowe Inżynierii Materiałów Budowlanych WIL Sławomir Derewianko
89 Koło Naukowe Komputerowego Wspomagania Projektowania WIL
90 Koło Naukowe Konstrukcji Metalowych WIL Ewa Kozicka
91 Koło Naukowe Modelowania Numerycznego WIL
92 Koło Naukowe Mostowców WIL Aleksandra Tępińska
93 Koło Naukowe Teorii Konstrukcji WIL
94 Koło Naukowe Zarządzania Projektami w Budownictwie WIL
95 Koło Naukowe ŻELBETNIK WIL Joanna Dobosz
96 Międzywydziałowe Koło Naukowe "Smart City" WIL Grzegorz Gębczyński
97 Koło Naukowe Inżynierii Materiałowej WAKANS WIM Kinga Turek
98 Komitet Lokalny IAESTE Studentów Politechniki Warszawskiej WIM
99 Koło Naukowe "CMYK" WIP Bartłomiej Burzyński
100 Koło Naukowe Automatyki Przemysłowej WIP Bartłomiej Sikorski
101 Koło Naukowe Komputerowej Integracji i Automatyzacji Produkcji - CIM WIP Aleksandra Ziółkowska
102 Koło Naukowe Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych "Polimer" WIP Sylwester Klimek
103 Koło Naukowe Technologie i Materiały "TiM" WIP Maciej Siedlecki
104 Koło Naukowe Zarządzania Przedsiębiorstwem "ORGANIZATOR" WIP
105 Spawalnicze Koło Naukowe "JOINT" WIP Wojciech Łacisz
106 Studenckie Koło naukowe Konsultingu IT WIP
107 Studenckie Koło Naukowe "Konstruktor" WIP Michał Ratajczak
108 Studenckie Koło Naukowe Biomechaniki i Inżynierii Biomedycznej "Biomech" WIP Marek Krzyżanowski
109 Koło Naukowe "EFFECTOR" WM Aleksandra Grzegorczyk
110 Koło Naukowe "Inteligentna Łopata" WM
111 Koło Naukowe "Mikron" WM
112 Koło Naukowe Aparatury Biomedycznej WM Hanna Manista
113 Koło Naukowe Automatyki i Robotyki "Robomatic" WM Kacper Sztangierski
114 Koło Naukowe Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej WM Paweł Sobótka
115 Koło Naukowe Cyborg++ WM Daniel Koguciuk
116 Koło Naukowe CYFERBLAT WM
117 Koło Naukowe Humanoid WM Lizaveta Klimowicz
118 Koło Naukowe Nanotechnologii "Nano" WM
119 Koło Naukowe Projektowania i Konstrukcji WM Michał Wasilewski
120 Koło Naukowe Sensory Mechatroniczne "SENS" WM Marcin Skryśkiewicz
121 Koło Naukowe "Multimedia" WM Jakub Zataj
122 Koło Naukowe Zaawansowanych Technologii WM Bartłomiej Wałpuski
123 Koło Projektowe Ultradźwiękowej Aparatury Medycznej "Bio-Son" WM Wojciech Błaszczuk
124 Studencki Oddział SPIE WM Paulina Młynarska
125 Jachtowe Studenckie Koło Naukowe WMEiL Mikołaj Górzyński
126 Koło Naukowe Awioniki Melavio WMEiL Bartłomiej Noga
127 Koło Naukowe Chłodników WMEiL Wojciech Kossakowski
128 Koło Naukowe Druku 3D WMEiL Paulina Tomaszewska
129 Koło Naukowe Energetyków WMEiL Jakub Matwiejczuk
130 Koło Naukowe Lotników WMEiL Marcin Tabaka
131 Studenckie Koło Magazynowania Energii WMEiL
132 Koło Naukowe Napędów MELprop WMEiL Filip Kopeć
133 Koło Naukowe Robotyków WMEiL Andrzej Zapała
134 Koło Naukowe Systemów Sterowania WMEiL
135 Koło Silników Wysokosprawnych "Stirling" WMEiL Michał Kurzynka
136 Studenckie Koło Aerodynamiki Pojazdów WMEiL Krzysztof Łabuda
137 Studenckie Koło Astronautyczne WMEiL Sebastian Kuk
138 Studenckie Koło Komputerowych Technik Projektowania (SKKTP SPLAJN) WMEiL
139 Studenckie Koło Naukowe Energetyki Niekonwencjonalnej WMEiL Piotr Jędrzejewski
140 Studenckie Koło Naukowe Robotyki Podwodnej WMEiL Marek Głuchowski
141 Studenckie Międzywydziałowe Koło Naukowe SAE WMEiL Albert Świerczyński
142 Międzywydziałowe Koło Naukowe "WUT Racing" WMEiL Bartosz Janaszewski
143 Koło Naukowe Data Science WMiNI Mateusz Kałamarz
144 Koło Naukowe Informatyków WMiNI Łukasz Muszyński
145 Koło Naukowe Matematyków "Pi razy drzwi" WMiNI Oleksandr Tatianko
146 Koło Naukowe Modelowania Matematycznego WMiNI Michał Suchoński
147 Koło Naukowe Sieci Komputerowych i Przetwarzania Danych "UPS" WMiNI Wojciech Niespodziany
148 Koło Naukowe Wirtualnej Rzeczywistości WMiNI Mikołaj Leszczyński
149 Koło Naukowe Zarządzania Projektami "PMArt" WMiNI Kacper Sztangierski
150 Kombinatoryczno-Algebraiczne Koło Naukowe "Koala" WMiNI Wojciech Kohut
151 Koło Naukowe "Bekker Team" WSiMR Jakub Tumiński
152 Koło Naukowe Hybryda WSiMR Joanna Piwek
153 Koło Naukowe Maszyn Roboczych WSiMR Krzysztof Popiołek
154 Koło Naukowe Pojazdów Zabytkowych "Klasyk" WSIMR
155 Koło Naukowe Sportów Samochodowych WSiMR Mateusz Krzywiński
156 Studenckie Koło Naukowe Mechaników Pojazdów WSiMR Adrian Połaniecki
157 Koło Naukowe Elektrotechniki w Systemach Transportowych WT Magdalena Dzierżak
158 Koło Diagnostyki i Modyfikacji Pojazdów Samochodowych "Lambda" WT Jacek Szejna
159 Studenckie Koło Logistyki Stosowanej WT Ewa Holak
160 Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Ruchu Drogowego WT Michał Andrzej Potakowski
161 Studenckie Koło Naukowe Nowoczesnych Technik Sterowania Ruchem Kolejowym "BALISA" WT Dominik Mazur
162 Studenckie Koło Naukowe Technik Cax w Modelowaniu Systemów Człowiek-Środki Transportu-Otoczenie (SKNTCAx) WT Tomasz Dobrowski
163 Studenckie Koło Naukowe Telekomunikacji w Transporcie WT Błażej Dikunow
164 Studenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego WT Artur Ragus
165 Koło Naukowe Ergonomia WZ
166 Koło Naukowe Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem "Q&S Management" WZ Bartłomiej Kazubek
167 Międzynarodowe Koło Naukowe Sustainable Business WZ Kacper Domański
168 Międzynarodowe Koło Zarządzania i Inżynierii Produkcji „Minerwa” WZ Bartosz Stańczyk
169 Studenckie Koło Naukowe Manager WZ  

Aktualny stan na dzień 02.08.2017

Delegatury należy składać w biurze SSPW (pok. 165 GG).

Pytania proszę kierować na adres: piotr.grudzien@rkn.pw.edu.pl

Jednostka Wydział Imię Nazwisko
Przewodnicząca RKN
Weronika Ślubowska
Wiceprzewodnicząca ds. Puli Na Projekty Naukowe RKN   Aleksandra Martynowicz
Wiceprzewodniczący ds. Ogólnych RKN   Piotr Grudzień
Przewodniczący KD   Michał Kucki
Studenckie Centrum Nauki "PW Filii w Płocku" Filia w Płocku Przemysław Jarosinski
Koło Naukowe SONDA Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych w Płocku Agata Obszynska
Koło Naukowe Studenckie Forum Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych w Płocku Aneta Kryjak
KN Gospodarki Nieruchomościami Wydział Administracji i Nauk Społecznych Magdalena Pozorek
SKN Varsaviana Wydział Administracji i Nauk Społecznych Maciej Kałamajski
Studenckie Koło Naukowe "PROGRES" Wydział Administracji i Nauk Społecznych Joanna Rak
Koło Naukowe Architektury Informacyjnej Wydział Architektury Maria Tańska
Koło Naukowe Architektury Rodzimej Wydział Architektury Alicja Samsel
Koło Naukowe reArchitektury Wydział Architektury Rafał Boguszewski
Koło Informatyki Stosowanej "Enigma" Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w Płocku Marcin Gątarek
Koło Naukowe Mechaników "Rotor" Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w Płocku Karol Golacik
Płockie Naukowe Koło Chemików Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w Płocku Oliwia Liberek
Chemiczne Koło Naukowe "Flogiston" Wydział Chemiczny Anna Czyż
Koło Naukowe "Foka" Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Michał Bober
Koło Naukowe "Muged" Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Magdalena Jarosinska
Koło Naukowe "Networking" Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Robert Cybulski
Koło Naukowe Bezpieczeństwa Informacyjnego Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Michał Krawczyk
Koło Naukowe Biometrii Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Monika Selegrat
Koło Naukowe Biotechnologów "Herbion" Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Patrycja Kowalska
Koło Naukowe Eksploracji Danych Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Michał Andrzej Mańkowski
Koło Naukowe "ELHEP" Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Marcin Sosnowski
Koło Naukowe Inżynierii Biomedycznej i Jądrowej "Biomedyczni" Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Jacek Majdecki
Koło Naukowe Mikroelektroniki i Nanoelektroniki Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Dariusz Burnat
Koło Naukowe Mikrosystemów "ONYKS" Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Krzysztof Skwieciński
Koło Naukowe Modelowania Elektromagnetycznego Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Marcin Rytel
Koło Naukowe Optoelektroniki Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Radosław Piekarski
Koło Naukowe Radiolokacji i Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Krzysztof Dzięgielewski
Koło Naukowe Robotyki "Bionik" Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Marta Pacuszka
Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon" Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Jacek Kozieja
Koło Naukowe Układów Cyfrowych "DEMAIN" Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Jędrzej Bieniasz
Koło Naukowe Zarządzania Projektami "PMArt" Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Kacper Sztangierski
Obrazowe Koło Naukowe "RGB" Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Rafał Gorzelanczyk
Studenckie Koło Naukowe "eSens" Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Michał Marzęcki
Studenckie Koło Naukowe Cybernetyki PW Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Mateusz Pawluk
KN Robotów Mobilnych RAR Wydział Elektryczny Dawid Kurpiewski
Koło Naukowe "Adek" Wydział Elektryczny Łukasz Krawczuk vel Walczuk
Koło Naukowe "Automat" Wydział Elektryczny Dominik Łopaciński
Koło Naukowe "Faza" Wydział Elektryczny Adrian Misztal
Koło Naukowe "Jupiter" Wydział Elektryczny Mateusz Malewski
Koło Naukowe Elektra Wydział Elektryczny Ewa Wardziak
Koło Naukowe Informatyków-Elektryków Wydział Elektryczny Łukasz Żmudzin
Koło Naukowe Systemy Inteligentnego Budynku Wydział Elektryczny Aron Witkowski
Koło Otwartych Technik Informacyjnych i Komputerowych Wydział Elektryczny Tomasz Pryjba
Koło Naukowe "Muzyka i Akustyka" Wydział Fizyki Damian Falkowski
Koło Naukowe Fizyków Wydział Fizyki Oleksii Kosobutskyi
Koło Naukowe Optyki i Fotoniki Wydział Fizyki Jakub Kustra
Koło Pomiarów Biofizycznych BIOS Wydział Fizyki Joanna Rymko
Studenckie Koło Naukowe CAMAC Wydział Fizyki Dominik Augustyniak
Klub Filmowo-Fotograficzny FOCUS Wydział Geodezji i Kartografii Bartosz Bielawski
Koło Naukowe Geodezji i Kartografii Wydział Geodezji i Kartografii Alicja Konkol
Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Wydział Geodezji i Kartografii Ignacy Majcher
Koło Naukowe Ciepłownictwa i Ogrzewnictwa Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Paweł Mioduszewski
Koło Naukowe Energii Odnawialnej i Recyklingu Odpadów "Navitas" Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Mateusz Galiński
Koło Naukowe Inzynierii Środowiska Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Magdalena Błaszczak
Koło Naukowe Inżynierii Wodnej Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Piotr Biernacki
Koło Naukowe Ochrony Środowiska Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Martyna Dąbrowska
Koło Naukowe Wentylacji i Klimatyzacji Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Bartłomiej Tokarzewski
Koło Naukowe Wodociągów i Kanalizacji Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Weronika Toś
Koło Naukowe Zrównoważonych Systemów Budowlanych Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Katarzyna Mikulska
Studenckie Koło Naukowe Akademia Biznesu i Rozwoju Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Michał Świostek
Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Paweł Antkowiak
Koło "Młodych Inżynierów Budownictwa" Wydział Inżynierii Lądowej Filip Głuch
Koło Naukowe BIMgo Wydział Inżynierii Lądowej Beata Hackiewicz
Koło Naukowe Budownictwa Ogólnego Wydział Inżynierii Lądowej Magdalena Cegiełko
Koło Naukowe Inżynierii Komunikacyjnej Wydział Inżynierii Lądowej Kamil Łęczycki
Koło Naukowe Mostowców Wydział Inżynierii Lądowej Aleksandra Tępińska
Koło Naukowe Żelbetnik Wydział Inżynierii Lądowej Joanna Dobosz
Międzywydziałowe Koło Naukowe "Smart City" Wydział Inżynierii Lądowej Piotr Grudzień
Koło Naukowe Inżynierii Materiałowej WAKANS Wydział Inżynierii Materiałowej Hanna Słomińska
Koło Naukowe "Konstruktor" Wydział Inżynierii Produkcji Michał Ratajczak
Koło Naukowe Automatyki Przemysłowej Wydział Inżynierii Produkcji Bartłomiej Sikorski
Koło Naukowe Budownictwa "Konstruktor" Wydział Inżynierii Produkcji Aleksandra Brzóska
Koło Naukowe Komputerowej Integracji i Automatyzacji Przemysłu "CIM" Wydział Inżynierii Produkcji Przemysław Ożarek
Koło Naukowe Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych "Polimer" Wydział Inżynierii Produkcji Sylwester Klimek
Koło Naukowe Technologie i Materiały TiM Wydział Inżynierii Produkcji Maciej Siedlecki
Spawalnicze Koło Naukowe "JOINT" Wydział Inżynierii Produkcji Wojciech Łacisz
Studenckie Koło Naukowe Biomechaniki i Inżynierii Biomedycznej "Biomech" Wydział Inżynierii Produkcji Marek Krzyżanowski
Studenckie Koło Naukowe Nowoczesnych Technik Sterowania Ruchem Kolejowym "BALISA" Wydział Inżynierii Produkcji Dominik Mazur
Koło Naukowe Data Science Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Mateusz Kałamarz
Koło Naukowe Informatyków Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Łukasz Muszyński
Koło Naukowe Modelowania Matematycznego Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Michał Suchoński
Koło Naukowe Sieci Komputerowych i Przetwarzania Danych "UPS" Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Wojciech Niespodziany
Jachtowe Studenckie Koło Naukowe Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Mikołaj Górzyński
Koło Naukowe Awioniki Melavio Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Łukasz Wolski
Koło Naukowe Chłodników Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Wojciech Kossakowski
Koło Naukowe Druku 3D Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Paulina Tomaszewska
Koło Naukowe Energetyków Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Jakub Matwiejczuk
Koło Naukowe Lotników Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Agata Kobylińska
Koło Naukowe Napędów MELprop Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Kamil Zych Grzmiączka
Koło Naukowe Robotyków Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Andrzej Zapała
Koło Silników Wysokosprawnych "Stirling" Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Michał Kurzynka
Studenckie Koło Aerodynamiki Pojazdów Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Grzegorz Sykut
Studenckie Koło Astronautyczne Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Sebastian Kuk
Studenckie Koło Naukowe Energetyki Niekonwencjonalnej Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Jan Połeć
Studenckie Koło Naukowe Robotyki Podwodnej Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Marek Głuchowski
Studenckie Międzywydziałowe Koło Naukowe SAE Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Dariusz Chrzanowski
WUT Racing Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Mateusz Myck
Koło Naukowe "EFFECTOR" Wydział Mechatroniki Aleksandra Grzegorczyk
Koło Naukowe Aparatury Biomedycznej Wydział Mechatroniki Hanna Manista
Koło Naukowe Automatyki i Robotyki Robomatic Wydział Mechatroniki Kacper Sztangierski
Koło Naukowe Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej Wydział Mechatroniki Paweł Sobótka
Koło Naukowe Cyborg++ Wydział Mechatroniki Daniel Koguciuk
Koło Naukowe Humanoid Wydział Mechatroniki Beata Lewandowska
Koło Naukowe Projektowania i Konstrukcji Wydział Mechatroniki Aleksandra Martynowicz
Koło Naukowe Sensory Mechatroniczne SENS Wydział Mechatroniki Marcin Skryśkiewicz
Koło Naukowe Technik Multimedialnych "Multimedia" Wydział Mechatroniki Jakub Zataj
Koło Naukowe Zaawansowanych Technologii Adv-Tech Wydział Mechatroniki Bartłomiej Wałpuski
Koło Projektowe Ultradźwiękowej Aparatury Medycznej "Bio-Son" Wydział Mechatroniki Wojciech Błaszczuk
Studencki Oddział SPIE Wydział Mechatroniki Paulina Młynarska
Koło Naukowe "Bekker Team" Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Marcin Stepien
Koło Naukowe Hybryda Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Weronika Ślubowska
Koło Naukowe Maszyn Roboczych Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Krzysztof Popiołek
Koło Naukowe Sportów Samochodowych Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Mateusz Krzywiński
Studenckie Koło Naukowe Mechaników Pojazdów Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Hubert Trzewik
KN Elektrotechniki w Systemach Transportowych Wydział Transportu Magdalena Dzierżak
Koło Diagnostyki i Modyfikacji Pojazdów Samochodowych "Lambda" Wydział Transportu Adrian Zubiak
Studenckie Koło Logistyki Stosowanej Wydział Transportu Ewa Holak
Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Ruchu Drogowego Wydział Transportu Michał Andrzej Potakowski
Studenckie Koło Naukowe Telekomunikacji w Transporcie Wydział Transportu Błażej Dikunow
Studenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego Wydział Transportu Artur Ragus
Koło Naukowe Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem "Q&S Management" Wydział Zarządzania Bartłomiej Kazubek
Międzynarodowe Koło Naukowe Sustainable Business Wydział Zarządzania Justyna Rot-Mech

 

Piotr Grudzień, dnia: 2017-08-02 07:08:55
MENU PRAWE
Contact Administrator
Powered by eWniosek2