MENU LEWE
Działaj w RKN!

Zainteresowały Cię wydarzenia, które organizowaliśmy?
Odwiedziłeś Targi Naukowe KONIK?
Też chcesz organizować wielkie eventy i realizować poważne projekty?
Chcesz poznać nowych ludzi i rozwijać swoje umiejętności?

Świetnie! Drogi Kołowiczu, Ty też jesteś członkiem Rady Kół Naukowych,
działaj z nami już teraz!


JAK ZACZĄĆ DZIAŁAĆ W RKN

  • Odwiedź podstronę Realizuj projekty RKN! i zobacz, z jakimi projektami właśnie ruszamy i kogo poszukujemy.  Obecnie nic się nie dzieje? Śledź FB RKN - będziesz na bieżąco z nowościami.
  • Odezwij się do jednego z członków Zarządu - odpowiedzą Ci na pytania, jakie obecnie projekty są realizowane, jakie zadania są obecnie do rozdysponowania. Nie chcesz działać w żadnym projekcie? Oprócz tego w RKNie jest bardzo dużo pracy, opowiemy Ci o niej. Powiedz nam, co Cię interesuje, a na pewno znajdziemy coś właśnie dla Ciebie;)
  • Przyjdź na Posiedzenie Rady - będziesz mógł aktywnie wziąć udział w posiedzeniu, zadać nurtujące Cię pytania, opowiedzieć o swoim Kole lub wnieść inne wolne wnioski. Tam też spotkasz członków Zarządu, którzy na żywo mogą zapoznać Cię z działalnością RKN.
  • Zgłoś się bezpośrednio do koordynatora projektu, którym jesteś zainteresowany. Ich dane oraz kontakt znajdziesz na poszczególnych stronach projektów.


CO CIĘ CZEKA W RKN

 
Poznasz ciekawych ludzi, którzy zarażą Cię pasją
Zorganizujesz niesamowite imprezy
Wejdziesz w świat zarządzania dużymi projektami
Poznasz mechanizmy działania dużej organizacji
Będziesz miał okazję promować siebie oraz swoje Koło/Organizację.

 


WYBORY RKN

Zgodnie z par. 7 ust. 5 lit. a Regulaminu RKN wybory Zarządu RKN muszą być przeprowadzone w przeciągu 21 dni od pierwszego posiedzenia Parlamentu Studentów PW z zachowaniem 14 dniowego wyprzedzenia. Posiedzenie to zwołuje przewodniczący Komisji Dydaktycznej. I posiedzenie wyborcze z reguły odbywa się na przełomie stycznia i lutego.

Kandydat na członka Zarządu RKN ma możliwość kandydowania na stanowisko Przewodniczącego lub Wiceprzewodniczącego. Każdy z kandydatów ma możliwość zaprezentowania swojego programu na posiedzeniu wyborczym przed głosowaniem, które jest tajne. Bierne prawo wyborcze posiada każdy delegat do RKN.

Aleksandra Martynowicz, dnia: 2017-04-23 01:04:14
Nie jesteś zalogowany.
MENU PRAWE
Contact Administrator
Powered by eWniosek2